دانلود نسخه هک شده ایرانسل من! نامحدود

دانلود نسخه هک شده ایرانسل من! نامحدود

بسم الله الرحمن الرحیم

برای نخستین بار در خردادماه 98 توسط تیم برنامه نویسی APK TOP !!

برنامه ای که دیگر زندگی شما را راحت تر و آسوده تر میسازد.

نسخه تغییر یافته برنامه ایرانسل من بدون محدودیت و قطع سرور!

شما عزیزان به راحتی میتوانید با استفاده از این پکیج از تمامی امکانات برنامه ایرانسل من استفاده کرده و هیچگونه هزینه برای بسته ها متحمل نشوید!

شما هرساله مبالغ گزافی را تحت عناوین مختلف همچون بسته اینترنت، سته پیامکی و. پرداخت میکنید اما با این برنامه هیچگاه از این به بعد پولی را پرداخت نخواهید کرد! بلکه به رایگان میتوانید برای خط خود انواع بسته های اینترنت و همه و همه ی امکانات این برنامه را فعال نمائید.

توجه توجه

مبلغی که شما برای این برنامه پرداخت میکنید در مقابل خدماتی که این برنامه به رایگان برای شما انجام میدهد هیچ است.

برخی از توانایی های پکیج:

1. دریافت رایگان و "نامحدود" بسته های اینترنتی عرضه شده توسط ایرانسل
  2. دریافت رایگان و "نامحدود" بسته های پیامکی ایرانسل
  3. دریافت رایگان و "نامحدود" بسته های تماس ایرانسل
  4. دریافت رایگان و "نامحدود" انواع آهنگ های پیشواز
  5. دریافت رایگان و "نامحدود" و هر کاری که در ایرانسل من رایگان نیست.

**توجه*توجه*توجه**

برای استفاده از این برنامه باید شما حداقل یک خط ایرانسلی داشته و حداقل نسخه اندرویدتان 4.4.2 باشد.

***این نسخه از نظر امکانات و قابلیت ها هیچ تفاوتی با نسخه رسمی نداشته و پس از فعال سازی هر بسته مستقیما روی شماره ای که با آن ثبت نام کرده اید فعال میشود***

لطفا در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری سایت های دیگر از طریق پنل ارتباط با ما، به ما اطلاع دهید و هدیه دریافت کنید.

ما از تاریخ 12/3/98 برای کاربرانمان پشتیبانی 24 *7 روزهفته فعال کردیم که داخل پکیج موجود است.

برای راحتی بیشتر شما کاربران؛ یک فیلم آموزشی کامل هم داخل پکیج قرار دادیم.

• سوالات متداول:

آیا بعد از ، باز هم درون برنامه باید انجام بدیم؟

. با یک بار پکیج به صورت کامل دریافت خواهد شد.

.

آیا این پکیج کامل می باشد؟

بله.همانطور که در توضیحات گفتیم این پکیج کامل ترین پکیج می باشد.

.

اگر راضی نبودیم چه طور اعلام کنید و چه طور شما قبول میکنید؟

برای اینکار کافیست به قسمت تماس با ما رفته و از طریق ایمیل یا تلگرام یا شماره موبایل یا از طریق همین سایت با ما تماس بگیرید و ایمیلی که با کردید را وارد کنید + کد پیگیری ، اگر کد پیگیری را فراموش کردید یا ندارید، ۴ رقم آخر شماره کارتتان را ارسال فرمایید تا از کردنتان مطمئن شویم.

.

محصول چگونه ارسال می شود؟

بعد از آنلاین محصول توسط درگاه پرداخت ایمن، لینک دانلود محصول به شما نمایش داده خواهد شد.

.

اگر لینک دانلود رو دریافت نکردم چه کار کنم؟

اولا که لینک رو دریافت میکنید، فقط کافیه پس از پرداخت از سایت خارج نشوید و روی اتمام پرداخت کلیک کنید تا لینک به نمایش گذاشته شود اما اگر به دلایلی دریافت نکردید، کافیست که در قسمت نظرات ایمیل + کد پیگیری را وارد کنید تا ما آن را با ایمیل شما بفرستیم.

.

محصول تا چه موقع قابل استفاده می باشد؟

اگر درحال خواندن این متن هستید، یعنی محصول هم اکنون موجود می باشد، پس نگران نباشید. اگر قصد حذف محصول را داشتیم، این مقاله را هم به طور کامل پاک خواهیم کرد.

.

چرا نمیشه کنم و مرورگرم اخطار میده؟

معمولا این عمل در بعضی از نسخه های مرورگر ها جاساز شده اند که اجازه را نمی دهند. برای اینکار کافیست از مرورگر دیگر استفاده کنید.

.

آیا این محصول خطرناک نیست؟

خیر، این محصول مطابق پلتفرم مای ایرانسل می باشد و هیچ خطری ندارد.

.

حجم فایل چه قدره و چه فرمت هایی داره؟

وقتی کنید یک zip برای شما ارسال می شود که درون آن سه محتوا وجود دارد که حجم کل برابر است با ۷۲ مگابایت.

دریافت فایل

filebazaar دریافت ,برنامه ,ایرانسل ,پکیج ,رایگان ,نسخه ,دریافت رایگان ,نامحدود بسته ,ایرانسل دریافت ,برای اینکار ,اینکار کافیست ,ایرانسل دریافت رایگان ,بر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرطان دانلود تر و تازه closed سفر و تور و گردش تی تی دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. روانشناسی و طرحواره ی درمانگر